Po dwóch pierwszych starciach w Wałbrzychu przenosimy się do Krakowa, gdzie w sobotę i niedzielę o godz.18:00 odbędą się dwa kolejne mecze I rundy play-off Suzuki 1 Ligi Mężczyzn. Osłabieni Akademicy dość niespodziewanie pokonali zespół Górnika w pierwszym pojedynku (85:92), a dzień później, pomimo dzielnej walki, musieli uznać wyższość gospodarzy (77:67). Teraz z przewagą parkietu AZS wraca do domu i ma nadzieję zobaczyć się z Wami, mamy nadzieję – wszystkimi, w hali przy Piastowskiej! Postawa Akademików w rundzie zasadniczej została doceniona i wyróżniona przez pozostałych trenerów jako największa niespodzianka “in plus”! Z bilansem 17 – 15 zajęliśmy VII lokatę (na 17 ekip!) w tabeli, a tym samym nie tylko po raz pierwszy utrzymaliśmy się, ale jako beniaminek awansowaliśmy do fazy play-off! Dla nas to ogromne wyróżnienie za ciężką pracę i bonus, o którym przed sezonem nawet nie śniliśmy. Zmierzymy się z zespołem, który nie boi się głośno mówić o walce o ekstraklasę. Górnik Trans.eu Wałbrzych to wicelider tabeli, który jedynie 9-krotnie schodził z parkietu pokonany w rundzie zasadniczej (w tym 3-krotnie przed własną publicznością). Podopieczni Wojciecha Bychawskiego i Tomasza Orlickiego – mogą, rywale – muszą. Gramy do trzech wygranych bez żadnej presji, czerpiąc radość z koszykówki i pięknego sezonu. Cieszymy się, że również i Wam możemy sprawić ten mały prezent i zaprosić play-offy Suzuki 1 Ligi Mężczyzn na aż dwa spotkania do Krakowa! Nie może więc Was zabraknąć w sobotę oraz niedzielę, bo tylko z Wami i wypełnioną przez Was po brzegi halą AGH to wszystko ma sens! A my jak zawsze damy z siebie wszystko! Serdecznie zapraszamy!

PS. W trosce o spokojny przebieg i zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom oraz widzom podczas weekendowych meczów I rundy play-off Suzuki 1 Liga Mężczyzn w Krakowie, Zarząd naszego Klubu podjął decyzję o wprowadzeniu bezpłatnych wejściówek. Wejście na halę będzie możliwe tylko i wyłącznie po okazaniu dokumentu tożsamości oraz pozytywnym zweryfikowaniu przez ochronę danych zgłoszonych wcześniej na maila azskosz@agh.edu.pl i potwierdzonych w mailu zwrotnym przez Klub. W mailu prosimy o podanie meczu/ów, na który się Państwo wybierają (sobota/niedziela/oba) oraz imienia, nazwiska i organu wydającego dokument – zgodnie z dokumentem tożsamości, który będzie okazany przy wejściu. W przypadku: przekroczenia limitu miejsc, braku przesłania zgłoszenia o wejściówkę, braku zwrotnego potwierdzenia mailowego, braku okazania dokumentu tożsamości przy wejściu, stwierdzenia niezgodności danych z przekazanymi mailowo, bycia pod wpływem alkoholu lub decyzji ochrony o naruszeniu zasad bezpieczeństwa, osoby takie nie będą wpuszczane do obiektu SWFiS AGH. Zasady przetwarzania danych osobowych na potrzeby wejściówek znajdują się tutaj: https://kosz.ksagh.pl/…/zasady-przetwarzania-danych…

Klub AGH zastrzega sobie możliwość odmowy wydania wejściówki.

PS. 2 Od godz. 17:30 dla wszystkich naszych Sympatyków będzie możliwy bezpłatny wjazd za szlaban pod samą halę. Prosimy o korzystanie z parkingu na prawo od wjazdu, tzw. stary kort tenisowy.