Świetne widowisko bez happy-endu

Sokół Łańcut lepszy w końcówce

Minimalna porażka we Wrocławiu

Cztery punkty od zwycięstwa

Juniorzy Starsi pierwsi w strefie!

Poznaliśmy grupy ćwierćfinału Mistrzostw Polski U20

TERMINARZ I WYNIKI AZS AGH SEZON 2018/2019

DataGospodarzeCzas/WynikiGościeLigaSzczegóły
TS Wisła II KrakówKS AGH Korona KrakówIII Liga
AZS AGH KrakówElektrobud-Investment ZB PruszkówI Liga
Polfarmex KutnoAZS AGH KrakówI Liga
KS Cracovia 1906 KrakówKS AGH Korona KrakówIII Liga
AZS UE w KrakowieAZS AGH KrakówAMM
AZS AGH KrakówRawlplug Sokół ŁańcutI Liga
WKK WrocławAZS AGH KrakówI Liga
AZS AGH KrakówKrakowska AkademiaAMM

NAJLEPIEJ PUNKTUJĄCY

 

NAJBLIŻSZY MECZ

TABELA LIGOWA

I Liga 2018/2019

PozycjaDrużynaPKTZP+ -
1Rawlplug Sokół Łańcut35155124
2FutureNet Śląsk Wrocław34154200
3Enea Astoria Bydgoszcz32136123
4Jamalex Polonia 1912 Leszno3112771
5GKS Tychy3011889
6WKK Wrocław30118-2
7STK Czarni Słupsk2910966
8Biofarm Basket Poznań28910-3
9Pogoń Prudnik28910-15
10Górnik Trans.eu Wałbrzych28910-34
11Elektrobud-Investment ZB Pruszków27811-69
12KS Księżak Syntex Łowicz27811-144
13Energa Kotwica Kołobrzeg26614-82
14Polfarmex Kutno26712-86
15AZS AGH Kraków25613-45
16SKK Siedlce23415-193

@kosz.agh

19/03/2019

Łapcie skrót z sobotniego meczu w wykonaniu ekipy AGH! Walki nie brakowało! 🔥🔥🔥🏀

PARTNERZY: